Ottelut 2019

 

Osallistumme kaudella 2019 muutamiin turnauksiin (mm. Helsinki Cup) sekä Uudenmaan Piirisarjaan.
 

Linkki joukkueen Jalkkis.net-palveluun.

 

Harjoituspelit:

Siniset

1.3. 19.00 I-HK Sininen - MPS (11vs11)                             1-2

22.3. 19.00 I-HK Sininen - SibboV                                   2-1

24.3. 13.45 HyPS - I-HK Sininen (11vs11)                          2-6

2.7. 20.00 I-HK Sininen - I-HK 05 (11vs11)                         4-5

 

Valkoiset

18.1. 19.00 I-HK Valkoinen - KoiPS                                  1-4

3.2. 12.00 KoiPS - I-HK Valkoinen                                    1-6

2.4. 17.00 I-HK Valkoinen - KoPSe Tornadot                     3-1

7.4. 12.45 PPS 07 - I-HK Valkoinen                                  4-3

 

Keltaiset

8.2. 19.00 I-HK Keltainen - KP-75/TuPS YJ3                      4-4

16.3. 17.05 FC Reipas Raita - I-HK Keltainen                     0-1

16.3. 18.25 I-HK Keltainen - FC Kuusysi Sininen                0-3

24.3. 14.00 I-HK Keltainen - TiPS Vihreä                          2-7

5.4. 18.00 I-HK Keltainen - FC Kontu Vihreä                     1-4

28.8. 18.15 KäPa AC White - I-HK Keltainen                      3-7

 

 

Piirisarja:

Siniset (Kakkonen)

7.4. 10.00 EPS Akatemia Valk - I-HK Sininen                      1-5

10.4. 20.00 I-HK Sininen - NJS Musta                               7-2

28.4. 14.30 KäPa City Black - I-HK Sininen                        1-3

10.5. 19.00 I-HK Sininen - HyPS                                      2-4

16.5. 19.00 TiPS Akatemia 1 - I-HK Sininen                       5-1

24.5. 19.00 I-HK Sininen - LPS                                        5-3

2.6. 12.00 KP-75/TuPS YJ - I-HK Sininen                           4-3

7.6. 19.00 I-HK Sininen - SibboV                                     5-0

14.6. 17.30 MPS - I-HK Sininen                                       2-2

 

9.8. 19.15 EsPa/HooGee YJ2 - I-HK Sininen                      1-8

16.8. 19.00 I-HK Sininen – KäPa City Black                        1-1

29.8. 18.00 HyPS - I-HK Sininen                                      11-1

6.9. 19.00 I-HK Sininen – TiPS Akatemia 1                         1-2

15.9. 14.30 LPS - I-HK Sininen                                        2-1

20.9. 19.00 I-HK Sininen – FCFJ Valkoinen 1                      1-3

22.9. 17.20 I-HK Sininen – EPS Akatemia Valk                   2-2

26.9. 18.00 JäPS Utd - I-HK Sininen                                 1-4

4.10. 19.00 I-HK Sininen - MPS                                       1-1

 

Valkoiset (Kolmonen)

11.4. 17.00 I-HK Valkoinen – SAPA Musta                           2-1

12.4. 19.20  FC Honka Keltainen - I-HK Valkoinen               0-6

28.4. 15.00 HPS - I-HK Valkoinen                                     0-2

3.5. 19.00 I-HK Valkoinen – PPJ Eira Sahara                       5-2

8.5. 19.30 I-HK Valkoinen - KeiKa                                    11-2

17.5. 18.00 HJK T06 - I-HK Valkoinen                               2-0

22.5. 19.30 I-HK Valkoinen - PK-35                                   1-2

31.5. 19.50 KäPa AC Black - I-HK Valkoinen                       3-3

14.6. 19.00 I-HK Valkoinen - HJK Töölö Sin                       1-7

18.6. 18.45 PPJ Sininen - I-HK Valkoinen                          1-4

 

8.8. 19.15 I-HK Valkoinen – HJK Kantsu Sin                       1-2

12.8. 18.15 I-HK Valkoinen – KäPa AC Black                       6-4

22.8. 20.00 I-HK Valkoinen - HPS                                     2-0

30.8. 18.00 FC Kontu Valk - I-HK Valkoinen                       3-4

2.9. 18.15 I-HK Valkoinen - SibboV                                  4-2

13.9. 19.00 I-HK Valkoinen - FC Viikingit Pun                    3-2

19.9. 19.10 TiPS Akatemia 2 - I-HK Valkoinen                    2-2

29.9. 14.45 LPS Musta - I-HK Valkoinen                            2-1

11.10. 20.00 KP-75/TuPS YJ2 - I-HK Valkoinen                   2-4

 

Keltaiset (Nelonen)

15.4. 20.00 I-HK Keltainen - NJS Keltainen                       4-3

28.4. 16.30 MPS Keltainen - I-HK Keltainen                      10-1

4.5. 12.30 TiPS Vihreä - I-HK Keltainen                            5-1

10.5. 19.00 I-HK Keltainen - HIFK Blue                             0-6

14.5. 19.10 SibboV Blå - I-HK Keltainen                            2-1

24.5. 19.00 I-HK Keltainen - Valtti AC                               0-4

30.5. 13.45 VJS Valkoinen C - I-HK Keltainen                     3-5

9.6. 11.30 PK-35 2 - I-HK Keltainen                                  9-1

17.6. 18.15 I-HK Keltainen - KoPSe Salamat                       4-5

 

7.8. 18.30 NJS Keltainen - I-HK Keltainen                         3-1

16.8. 19.00 I-HK Keltainen - KoiPS                                   2-4

22.8. 20.00 I-HK Keltainen - KeiKa                                   2-4

1.9. 11.05 Valtti FC - I-HK Keltainen                                17-1

6.9. 19.00 I-HK Keltainen – SibboV Blå                              1-1

13.9. 18.00 KoPSe Tornadot - I-HK Keltainen                    17-0

17.9. 18.15 I-HK Keltainen – VJS Valkoinen B                     5-4

27.9. 19.00 I-HK Keltainen - PK-35 2                                1-11

1.10. 18.00 FC Viikingit Sin - I-HK Keltainen                     6-1

 

 

Talviliigat 2018-2019:

Siniset (11vs11)

27.10.18 11.00 I-HK Sininen - EsPa/HooGee YJ1                3-2

17.11.18 14.00 TPV - I-HK Sininen                                   1-2

8.12.18 11.00 I-HK Sininen – TiPS Akatemia 1                    0-0

2.2. 20.00 I-HK Sininen - KäPa United                              0-6

3.3. 16.00 I-HK Sininen – FC Honka Musta                        9-1      

16.3. 16.00 I-HK Sininen – KäPa United                            0-4

16.3. 18.00 NuPS - I-HK Sininen                                      1-1 (Pronssia!)                 

 

Sinivalkoiset

28.10.18 14.30 NoPS - I-HK Sinivalkoinen                          0-0

28.10.18 15.00 I-HK Sinivalkoinen – LePa Vihreä                 2-0

2.12.18 8.00 Valtti FC – I-HK Sinivalkoinen                        0-6

2.12.18 9.00 I-HK Sinivalkoinen - HIFK Red                       3-0

5.1.20.30 I-HK Sinivalkoinen - KäPa City White                  1-2

5.1. 21.00 HJK Kantsu Sininen I-HK Sinivalkoinen              0-4

9.2. 12.00 I-HK Sinivalkoinen - LPS Musta                        7-0

9.2. 13.00 NuPS 2 - I-HK Sinivalkoinen                             1-0

14.4. 14.30 I-HK Sinivalkoinen – PPJ Eira Sisu                    3-1                    

14.4. 15.00 TP-49 - I-HK Sinivalkoinen                              0-2 (7. sija)                

 

Valkoiset

28.10.18 11.30 LePa Keltainen - I-HK Valkoinen                 0-4

28.10.18 12.30 I-HK Valkoinen - HJK Munkka Sininen         1-0

6.12.18 9.00 GrIFK White - I-HK Valkoinena                      1-3

6.12.18 13.30 I-HK Valkoinen - MPS Keltainen                   3-0

10.2. 8.30 KoiPS - I-HK Valkoinen                                    6-0

10.2. 9.00 I-HK Valkoinen - Valtti AC                                5-1

10.3. 10.00 RiPS - I-HK Valkoinen                                    1-2

10.3. 10.30 I-HK Valkoinen - HJK Kantsu Valkoinen            5-0

14.4. 17.30 GrIFK White - I-HK Valkoinen                         4-0

14.4. 18.30 I-HK Valkoinen - KTP Valkoinen                      0-3 (Kultaa!)

 

Keltaiset

28.10.18 19.00 Valtti FB - I-HK Keltainen                          1-3

28.10.18 20.00 I-HK Keltainen – HJK Munkka Valkoinen       0-3

24.11.18 17.00 MPS Valkoinen - I-HK Keltainen                  1-2

24.11.18 17.30 I-HK Keltainen - KyIF Sininen                     1-2

3.3. 12.00 LePa Valkoinen – I-HK Keltainen                       0-5

3.3. 12.30 I-HK Keltainen- PPJ Eira Pelurit                       1-0

9.3. 19.30 TiPS Vihreä – I-HK Keltainen                            1-2

9.3. 20.00 I-HK Keltainen – FC Viikingit Musta                   0-1

13.4. 18.00 I-HK Keltainen – MPS Valkoinen                      3-0

13.4. 18.30 PPJ Eira Pelurit - I-HK Keltainen                     0-4 (4. sija)  

 

 

Turnaukset:

Touko Cup, Kontula

Siniset

25.5. 14.30 I-HK Sininen - LPS Musta                                3-0

25.5. 15.30 I-HK Sininen - KP-75/TuPS YJ1                         0-2

26.5. 12.30 PiTa - I-HK Sininen                                         1-2

26.5. 13.30 FC Kontu Sininen - I-HK Sininen                       2-1

26.5. 15.00 I-HK Sininen - LPS                                          2-1 (Hopeaa!)

 

Valkoiset

25.5. 14.00 FC Kontu Vihreä - I-HK Valkoinen                     0-1

25.5. 15.00 HIFK Red - I-HK Valkoinen                               0-1

25.5. 16.00 I-HK Valkoinen - PPV                                      3-0

26.5. 10.00 I-HK Valkoinen - FC Kontu Valk                        0-1

26.5. 12.00 I-HK Valkoinen - HIFK Red                               0-1 (4. sija)

 

Keltaiset

25.5. 11.00 I-HK Keltainen - PPV                                      2-0

25.5. 12.30 HIFK Blue - I-HK Keltainen                              0-0

25.5. 13.30 Valtti AZ - I-Hk Keltainen                                5-0

26.5. 9.00/13.00 I-HK Keltainen - Valtti FB                         5-2

26.5. 11.00/14.00 I-HK Keltainen - Nopsa                          0-0 (3-1 rp.) (5. sija)

 

 

Särkänniemi Cup, Tampere

Sinivalkoiset

28.6. 10.50 TPV 06 - I-HK Sinivalkoinen                              1-3

29.6. 16.00 I-HK Sinivalkoinen – FC Kangasala Musta             4-6

29.6. 19.20 I-HK Sinivalkoinen – Keila JK (EST)                     2-3

30.6. 9.00 LPS - I-HK Sinivalkoinen                                    1-1

30.6. 10.40 I-HK Sinivalkoinen - TPV                                  14-1

30.6. 12.20 I-HK Sinivalkoinen - Keila JK (EST)                     5-1 (7. sija)

 

Valkoiset

28.6. 11.40 I-HK Valkoinen – LPS Vihreä                             2-0

29.6. 16.50 MuurY Reds - I-HK Valkoinen                           1-2

29.6. 18.30 I-HK Valkoinen – FC Kangasala Punainen             2-2

30.6. 9.00 I-HK Valkoinen – JK Tallinna Kalev (EST)               1-6

30.6. 10.40 TPV Vihreä – I-HK Valkoinen                             5-1

30.6. 13.50 MuurY Blacks - I-HK Valkoinen                         3-2 (8. sija)

 

 

Helsinki Cup, Helsinki

Siniset (11vs11)

8.7. 11.10 I-HK/Sininen – Privado San Javier (MX)                1-4

9.7. 12.10 Barcelona Youth Academy (ES) – I-HK/Sininen      11-0

9.7. 15.40 NJS Musta – I-HK/Sininen                                  0-1

10.7. 8.30 I-HK/Sininen – FC Honka Akatemia                      0-4

10.7. 12.20 SK Babite (LV) – I-HK/Sininen                            6-0

11.7. 10.10 I-HK/Sininen – Ajax Sarkkiranta Valkoinen           2-1

12.7. 10.50 I-HK/Sininen - FC Honka Musta                         4-0

12.7. 15.50 I-HK/Sininen - NuPS                                        1-2 (12.sija)

 

Valkoiset

8.7. 8.30 I-HK/Valkoinen – PuiU SIninen                             0-4 

8.7. 12.00 I-HK/Valkoinen – Gnistan Keltainen                     1-5

9.7. 8.35 KaPy/Sininen – I-HK/Valkoinen                            10-0

9.7. 10.15 I-HK/Valkoinen – Ajax Sarkkiranta Sininen            1-2

10.7. 15.40 KP/75/TuPS YJ1 – I-HK Valkoinen                       5-0

11.7. 8.30 KaPy Valkoinen - I-HK I-HK Valkoinen                   2-10

11.7. 11.10 NuPS Musta - I-HK Valkoinen                            4-0 (52.-67. sija)          

 

 

Pelimatkat.com eloturnaus, Hyvinkää

Siniset

2.8. 14.00 I-HK Sininen – JäPS 06                                        6-0

2.8. 17.00 NuPS 2 – I-HK Sininen                                         1-0

3.8. 8.30 HauPa Vihreä – I-HK Sininen                                  1-1

3.8. 11.30 I-HK Valkoinen - I-HK Sininen                               0-1

4.8. 14.25 NuPS/2 - I-HK Sininen                                         0-5

4.8. 16.35 I-HK Sininen - KajHa                                           0-3 (Hopeaa!)

 

Valkoiset

2.8. 14.00 KajHa – I-HK Valkoinen                                        7-0

2.8. 17.00 I-HK Valkoinen – LiePa Liiga                                  4-2

3.8. 8.30 TPS – I-HK Valkoinen                                             1-3

3.8. 11.30 I-HK Valkoinen - I-HK Sininen                                0-1

4.8. 14.25 LiePa Liiga - I-HK Valkoinen                                  0-4

4.8. 16.35 I-HK Valkoinen - JäPS 06                                      1-6 (6. sija)

 

Keltaiset

2.8. 16.00 HyPS Punainen – I-HK Keltainen                            3-2

2.8. 19.00 I-HK Keltainen – HauPa Keltainen                          0-6

3.8. 9.30 I-HK Keltainen – KuPS Keltainen A                           2-3

3.8. 12.35 KuPS Keltainen B - I-HK Keltainen                         10-0

4.8. 9.00 I-HK Keltainen - Martin Sudet                                4-6

4.8. 12.15 LiePa Harraste - I-HK Keltainen                             6-1 (8. sija)

 

 

VBO-turnaus, Kirkkonummi

Valkoiset

24.8. 9.50 I-HK Valkoinen - HJK Kantsu Valkoinen                   1-0

24.8. 11.30 EPS Musta A - I-HK Valkoinen                              0-4

24.8. 13.10 I-HK Valkoinen - FC Kirkkonummi Black                 3-4

25.8. 13.10 LoPa - I-HK Valkoinen                                         4-2

25.8. 16.30 PPJ Oranssi - I-HK Valkoinen                               2-4

25.8. 18.10 KP-75/TuPS YJ 2 - I-HK Valkoinen                         1-1 (5-6 rp.) (7. sija)

 

 

PiTa syysturnaus, Pitäjänmäki

Keltaiset

7.9. 13.30 I-HK Keltainen - SibboV Blå                                  1-0

7.9. 14.40 HJK Kantsu Valkoinen - I-HK Keltainen                   1-1

7.9. 15.50 PPJ Punainen - I-HK Keltainen                              4-0

8.9. 15.00 I-HK Keltainen - FC Viikingit 05                              1-2

8.9. 16.10 I-HK Keltainen - SibboV Blå                                   0-3 (4. sija)